istanbul boyacı hizmetlerimiz

İSTANBUL BOYACIBİZE ULAŞIN (0554) 142 23 57
İstanbul boyacı olarak saten boya plastik boya yağlı boya parke zemin cilalama kartonpiyer fayans kalebodur ve çatı uygulamaları himzetleri yanında bir çok tadilat tamirat işleriniz aynı günde ekonomik fiyatlara kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile yapılmaktadır.

20 yıllık geçmişin bize verdiği güven ve tecrübeyle her türlü boya badana işlerini uygulama esaslarına uyarak titizlikle yapan bir İstanbul boyacı ekibiyiz. Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyerek, müşterilerimiz için en uygunu ve doğrusunu yapmaya çalışıyoruz.

Yağlı Boya: Uygulaması zordur. Tiner katıldığı için kokusu rahatsızlık verir. Yüzeyi çok parlak gösterir ve mükemmel bir silinme özelliğine sahiptir. Fakat uygulama yüzeylerinin nefes almasını engeller. Alçı macun, alçıpan, sıva, beton, tuğla, demir konstrüksiyonlar,

Mutfak tuvalet Banyonuza, duvara zemine fayans döşeme İstanbul boyacınız ekibi tarafından ekonomik kaliteli alanında usta ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Plastik boyalar su ile inceltilen, silinebilme özelliği olmayan boyalardır. Bu boyaların silikon katkılı olanlarına silikonlu plastik denir. Silikon, boyaların yapışma özelliğini arttırır, çatlama ve kabarmaya karşı korur, boyanın esnek olmasını sağlar.

Sistre Cila, parke bakım işlerinin genel tanımıdır. Sistreyıpranmış, çizilmiş, parke yüzeyinin zımpara makinesi ile çiziklerden lekelerden deformelerden arındırma işlemidir. Bu işlem için günümüzde son sistem toz emici vakumlusistre makineleri kullanılmaktadır.

Çatı oluk ve giserleri tamiri yeniden çatı yapımı akatarması ahşap şıngıl membran onduline çatı yapımı hizmetleri verilmektedir.

Saten kelimesi aslında yarı mat olan boyalarda kullanılmaktadır.Yarı mat boyalara halk arasında saten boya denir. Aynı zamanda saten boyanın parlaklık derecesine denmektedir. Zaten üç çeşit boya bulunmaktadır. Bunlar parlak, yarı mat ve mat boyalardır.

Kartonpiyer alçı ile iplik liflerinin ve suyun birarada karıştırılarak elde edilen malzemenin kalıplara dökülerek kurumasının ardından çıkarılan ürüne kartonpiyer nedir.

Tadilat Tamirat daire iş yeri içerisindeki tadilat tamirat işlernizin güvenle kaliteli ve uygun maliyetlere hızlı bir şeklde giderilmesi hizmetleridir.

TOPARAMA BUTONU